Kdo jsme

Úvodní slovo generálního ředitele

Chráníme vaše investice a zdraví

Díky nadšení týmu odborníků z univerzitního centra UCEEB ČVUT vznikl v roce 2014 jedinečný systém detekce a monitoringu vlhkosti – MoistureGuard. Ten včasným odhalením nadměrné vlhkosti v konstrukci chrání vaše domovy i zdraví. Umožňuje také dlouhodobé sledování vlhkosti, která se v konstrukci domu nachází.

Naším cílem je přinést do každé stavby pocit bezpečí a ochrany po celou dobu jejího užívání.

Miroslav Veselý, MBA, CEO
 


Lidé stojící za MoistureGuard

Petr Skrla

Petr Skrla

Co-founder, investor

Miroslav Veselý

Miroslav Veselý

CEO

Jan Včelák

Jan Včelák

HW + spoluzakladatel

Marek Maška

Marek Maška

AI + spoluzakladatel

Aleš Vodička

Aleš Vodička

HW + spoluzakladatel

Vojtěch Nosek

Vojtěch Nosek

Spoluzakladatel

František Svoboda

František Svoboda

Vývoj + SW

Ivana Picková

Ivana Picková

Obchod + administrativa

František Novák

František Novák

Instalace a servis

Daniel Kunzo

Daniel Kunzo

Marketingový manažer

František Vyčítal

František Vyčítal

Finance

Kdo jsme

MoistureGuard s.r.o. je společnost založená v roce 2019 za účelem komercializace a dalšího vývoje technologie MoistureGuard. Technologie pochází z Českého vysokého učení technického (ČVUT) a Výzkumného centra pro energeticky účinné budovy (UCEEB), je výsledkem víceletého projektu zaměřeného na efektivní měření vlhkosti a účinky vlhkosti ve dřevě.

Specializujeme se na rozvoj, instalaci a vyhodnocování dat unikátního systému nepřetržitého sledování vlhkosti přímo ve stavební konstrukci dřevěného domu a dalších exponovaných místech. Upozorňujeme nejen na úniky vody a tvorby vlhkosti z nejrůznějších zdrojů, ale zároveň informujeme o komplexním stavu vlhkosti v domě.

S více než 350 instalacemi a šesti lety nashromážděných dat MoistureGuard nepřetržitě sleduje vlhkost v budovách, aby zajistil:

MoistureGuard správně sleduje a interpretuje úroveň vlhkosti ve vašem domě a poté vás proaktivně upozorní, pokud nastane problém.